Náplne do tlačiarní lacno, rýchlo a kvalitne

Ak pracujete na projekte, pri ktorom potrebujete vytlačiť množstvo dokumentov, môže sa ľahko stať, že sa vám minie náplň v tlačiarni. Diplomová práca či obchodná prezentácia však zväčša nemôžu čakať. V takých okamihoch je dobré, ak máte po ruke dodávateľa, ktorý sa o novú náplň rýchlo postará.

Náplne do tlačiarní lacno, rýchlo a kvalitne
Náplne do tlačiarní lacno, rýchlo a kvalitne (zdroj: unsplash.com)

Náplne do tlačiarní — originálne alebo kompatibilné?

Potrebujete nakúpiť rýchlo a bez zbytočných výdavkov? Najlepšou voľbou budú v tom prípade kompatibilné náplne do tlačiarní. Kompatibilné náplne nie sú vyrábané priamo výrobcom vašej tlačiarne, spĺňajú však prísne normy pre kompatibilitu s konkrétnym typom. Zárukou bezproblémovej tlače je tiež certifikát výrobkov. V porovnaní s originálnymi náplňami ušetríte viac ako polovicu ceny.

Náplne pre HP

Takýmto spôsobom môžete ušetriť aj v tom prípade, ak hľadáte náplne do tlačiarní HP. Kapacita kompatibilných náplní je porovnateľná s originálom. Ani pri výmene na vás nečakajú žiadne skryté problémy. Kompatibilné náplne do tlačiarní HP sa vyrábajú len z nových dielov a kvalitných materiálov, ktoré odolajú bežnému namáhaniu pri tlači. Nemusíte sa preto obávať ich prasknutia. Pri používaní vás poteší najmä ich cena. Oproti bežnej originálnej náplni ušetríte takmer 75 % výdavkov.

Náplne Canon

Kompatibilné náplne môžete zakúpiť aj pre značku tlačiarní Canon. Ponúkajú ostrú tlač, výrazné farby bez šmúh pri čiernobielej aj farebnej tlači. Porovnateľné je tiež množstvo vytlačených strán. Náplne do tlačiarní Canon sa vyrábajú podľa ISO noriem, ktoré sú zárukou ich kvality. Ak sa napriek tomu obávate, že s nákupom nebudete spokojní, znakom overeného predajcu nie sú len recenzie predchádzajúcich zákazníkov. Skontrolujte tiež dĺžku poskytovanej záruky. Mala by byť minimálne 24 mesiacov. Niektorí predajcovia vám poskytnú na nové náplne do tlačiarní Canon dokonca doživotnú záruku. Ak sa ponáhľate, poteší tiež rýchlosť dodania. Na printmania.sk je to možné už do 24 hodín.

Komerčný článok