Doplnky do auta, bez ktorých sa nezaobídete

Aj keď sa bez niektorých doplnkov do auta dá pokojne zaobísť, sú aj také, do ktorých sa vám iste oplatí investovať. Poskytnú vám pri šoférovaní či prevoze nákladu väčšie pohodlie a ochránia tiež interiér auta. Reč je o rohožiach a vaničkách do auta.

Doplnky do auta, bez ktorých sa nezaobídete
Doplnky do auta, bez ktorých sa nezaobídete (zdroj: unsplash.com)

Rohože do auta chránia pred znečistením

Podlaha v aute je vystavená neustálej námahe a znečisťovaniu. A to nielen v zimných mesiacoch či daždivom počasí. Aby ste nemuseli podlahu často čistiť a vysávať, je vhodné zaobstarať si nové gumené rohože do auta.

Ochránia podlahu auta pred zanesením blatom, prachom, pieskom aj vodou či roztopeným snehom. Vďaka nim sa v interiéri vozidla nebudú vyskytovať nevzhľadné fľaky od posypovej soli ani ju nepoškodia ostré kamienky či iné predmety zachytené na obuvi.

Aby rohože do auta dokonale priľnuli k podlahe, vyberajte model presne pre váš typ vozidla. Iste oceníte tiež protišmykovú úpravu na spodnej strane, ktorá zabráni ich posúvaniu. Výhodou je materiál, ktorý zaručuje pevnosť a trvanlivosť gumených rohoží.

Gumené vaničky do kufra

V každom aute je občas potrebné previesť náklad. Ak ste zažili ten pocit, aké je to, keď vám počas jazdy neustále „cestuje“ po kufri, iste budete súhlasiť, že je lepšie tomu zabrániť. Gumené vaničky do kufra eliminujú nepríjemné posúvanie kufrov či tašiek. Nemusíte sa obávať ani posunu vaničky, ktorá je vybavená protišmykovými prvkami.

Kvalitné gumové vaničky do kufra majú navyše vyvýšený okraj, takže interiér ochránia pred znečistením. Vďaka pevnosti materiálu nehrozí ani pretrhnutie či prepichnutie vaničky a poškodenie koberca vozidla. Pri upratovaní auta vaničku jednoducho povysávate alebo jej obsah vysypete a pretriete ju vlhkou handrou. Aj gumové vaničky do kufra sa vyrábajú presne v rozmeroch a tvare pre konkrétne typy áut. Aby ste ich mohli zladiť s interiérom auta, môžete vyberať z viacerých farebných prevedení.

Komerčný článok