Tipy a triky ako vyzerať dobre pri každej príležitosti

Keby sme mali vybrať jednu vec, na ktorej si ženy dávajú záležať na 100%, tak by to bola vizáž. Ak chcú zaujať opačné pohlavie, nepodarí sa im to, ak nebudú dbať o svoju vizáž.

Tipy a triky ako vyzerať dobre pri každej príležitosti
Tipy a triky ako vyzerať dobre pri každej príležitosti (zdroj: unsplash.com)

Ak chcete vyzerať dobre pri každej príležitosti, poradíme vám, ako na to.

Voľte jemný nude make-up

Príliš výrazný make-up nie je správnou cestou. Ak chcete vyzerať pri každej príležitosti dobre, odporúčame vám zvýrazniť prirodzené črty tváre a nemaskovať ich pod vrstvou nekvalitného make-upu, výrazných očných tieňov, či farebných očných liniek.

Voľte skôr nude make-up, kedy stačí použiť jemný púder, líčenku na jemné zvýraznenie líc a klasickú špirálu a ceruzku na zvýraznenie obočia. Žiadne výrazné očné tiene! Ak ale chcete, uprednostnite odtiene ladené do neutrálnych prírodných farieb.

Nechajte, nech vašu tvár zvýraznia pekné náušnice, napríklad luxusné zlaté náušnice v kvalitnom prevedení.

Vyberajte oblečenie, ktoré vám strihovo pristane

Ak chcete pri každej príležitosti vyzerať dobre, odporúčame vám vyberať také oblečenie, ktoré vám strihovo pristane. V prípade akýkoľvek nedostatkov voľte voľnejšie oblečenie. Ak máte širšie boky, uprednostnite voľnejšie nohavice a vyhýbajte sa legínám, ktoré vaše nedostatky ešte viac zvýraznia.

V prípade väčšie bruška voľte vrchné diely v áčkovom strihu, ktoré perfektne zamaskujú väčšie bruško.

Tak, ako si aj pri výbere nových zlatých náramkov vyberáme, ktoré nám pristanú k prsteňom, či k ostatným zlatým šperkom, tak aj pri oblečení je dôležité, aby sme ho vedeli zladiť s našou postavou.

Starajte sa o korunu krásy

Aby ste vyzerali dobre, okrem vhodného make-upu a vhodného oblečenia je potrebné starať sa viac o svoje vlasy. Vlasy sú korunou krásy a práve vlasy padnú mužom ihneď do očí už pri prvom stretnutí. Používajte kvalitné prípravky, robievajte si masky a odporúčame vám používať kvalitný argánový olej na vlasy.

Komerčný článok